logo

HAKKIMIZDA

1976 yılında kürk sektörüne adım atan AS KÜRK DERİ, ilk mağazasını 1976 yılında Ankara’da o yılların en prestijli alışveriş semti olan Kızılay’da açtı.

Büyük ilgi gören kadın kürk ve deri koleksiyonunun ardından AS KÜRK DERİ, erkek deri ve kürk koleksiyonunu lanse etti.

Ankara’da lüks kürk ürün tasarımları AS KÜRK DERİ ile başladı. AS KÜRK DERİ,1980’li yıllarda dünyaca ünlü birçok lüks kürk moda markasını, aynı çatı altında buluşturarak önemli bir yeniliği daha hayata geçirdi.

AS KÜRK & Deri, deri ve kürk sektöründeki geçmişiyle, koleksiyonlarında yaratıcı,yenilikçi ve ilham verici tasarımlar sunmaktadır. Koleksiyonlarında modern bir dokunuşla maskülen ve feminen çizgileri cesurca taşıyan tasarımlara yer vermektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve yeniliğe olan tutku, deri ve kürkün rafine bir yansıması olan en üst kalitede tasarımların yaratılmasını sağlamaktadır. Renklerin göz kamaştırıcı güzelliğini sonuna kadar kullanıp sofistike, stil sahibi ve dikkat çekici ürünler sunan AS KÜRK &Deri , müşterilerine benzersiz bir deneyim sağlamaktadır.

AS KÜRK & Deri Tasarım Bölümü, kürkte ve deride yeni fikirler geliştirmek için yaratıcı, inovasyon ve bilgi birikim sahibi bir ekiple kürkleri ve derileri en trend ürünler haline getirmektedir.Çok yönlü tasarımlar, güzel ve doğal renk seçenekleri sunmaktadır.

AS KÜRK& DERİ ’den satın almış olduğunuz ürünler, birinci kalite hakiki türk derisinden ve modern teknikler kullanılarak üretilmektedir. Ürün haline getirdiği işlenmiş tüm derileri, gıda sektöründe kullanılan hayvanlardan elde etmektedir. Üretimde deri ve kürkü için değil, özellikle eti için kesilen hayvanlar tercih edilmektedir.Temin edildiği ülkelerin mutfağında yoğun olarak kullanılan hayvanların derileri ithal edilmektedir.

AS KÜRK & Deri ilkeleri doğrultusunda derisi için vahşi hayatta yer alan hiçbir canlıya zarar verilmemekte, endüstriyel alanda kullanım için yetiştirilen çiftlik hayvanları kullanılmaktadır. Hayvanlara eziyet edilmemektedir. Nesli tükenme tehlikesi içinde olan hiç bir hayvan türüne ait deri veya kürk AS KÜRK & Deri ürünlerinde kullanılmamaktadır.

AS KÜRK & Deri yüksek kaliteli ürünleri ile deri ve kürk modasında müşterilerine lüksü ve görkemi benzersiz dokunuşları ile sunmaktadır…