logo

2018EKİM

AS KÜRK DERİ

KÜRK DETAYLARLA HOLLYWOOD ŞIKLIĞI


1930'lardan beri lüksün ve süksenin moda dünyasındaki imgesi olan kürk; sade ama şık aynı zamanda havalı ve sofistikedir.

Afrika’daki kabilelerden, kutuplardaki Eskimo’lara kadar farklı dönemlerde birçok kez trend olan kürk şüphesiz her toplumda statü sembolüdür. Kürk, şimdilerde ayrıcalıkolmaktan çıkarak gündelik şıklığın en önemli unsurlarından biri halini aldı. Tasarımcıların koleksiyonlarına girmeyi başararak, kadınların vazgeçilmezleri arasına girdi.

2018-2019 kış koleksiyonlarında ise kürkler yepyeni bir kimliğe büründü.

Bu kış kürkü kalın kazağımızın üzerine yelek şeklinde giyebilir, ayakkabıların bileklerinde,deri ceketlerimizin yakalarında, çantaların üzerinde ya da şık görünmek istiyorsak “etoller” ile birçok şekilde kullanabiliriz.

1950’lerin klasik Hollywood yıldızlarının üstünden eksik etmedikleri şıklık göstergesi kürkler kabarıklaşarak bu sene alternatif bir dönüş yaptı. Trendleri yakından takip eden moda tutkunlarının gardıroplarındaki yerlerini aldı. Omuzları açık kalan sade bir elbisenin üzerine etol takarak, elbisenize ve kendinize apayrı bir hava katabilirsiniz. Bu tarz bir kullanımla hem üründe çeşitliliği hem de bu trendin günlük hayattarahatlıkla kullanılmasını sağlarsınız.Kadınların poz vermesini de kolaylaştıran kürk etoller, “fashionista”kombinlerineşıklık katarak kıyafetler arasında uyum oluşturmayı başarıyor.

Kış soğunu hissettiğimiz bu günlerde sezon koleksiyonlarımızdaki “kürk” detayını oldukça sık göreceksiniz.

Deri Mont Tamiri, Ankara Deri Ceket Tamiri, Deri Ceket Tamir, Deri Mont Boya, Ankara Derici, Kürk Kaban

Deri, Deri Ceket Tamir,Kadın Kürk Modelleri, Erkek Deri Ceket Modelleri

Ankara Deri Mont, Deri Kaban Tamir, Deri Kürk, Deri Mont Yenileme

Deri Ceket Fiyatları,Deri Mont Tamiri, Erkek Deri Ceket Sipariş, Deri Ceket Boyama, Deri Kaban Boyama

Deri Boyama, Deri Mont Boyama, Bayan Deri Ceket Modelleri, Erkek Deri Ceket Modelleri