logo

İDDİASIZ PARÇALARA İDDİALI DOKUNUŞ


Deri mont ,deri ceketlerde stil konuşturmanın mevsimindeyiz…

Çarpıcı ve vahşi desenler,maksimal desenler, minimal parçalara entegre oluyor, temiz çizgiler ve net tasarımlarla buluşuyor. Bu sezon vahşi tarafta yürüyüşe çıkmaya ne dersiniz?

Gardroplarımızda uyumlu parçalarla birleştiremediğimizde iddialı deri mont, deri ceket, kürk kabanları kullanmaktan veya kombinlemekten çekinmeyeceğimiz bir sezona girdik. Bu sayede geçen yıla kadar demode olarak tanımlanan vahşi desenler, şimdiler de modanın göz bebeği olmuş durumda.

Giyenlere çekici bir görünüm kazandıran bu desenler insan vücuduyla birleştiğinde elbette dikkatli kullanım gerektiriyor. Yılan, leopar, zebra, kaplan derisi gibi vahşi yaşamdan izler taşıyan desenleri doğru stillerde ve doğru parçalarla tamamladığınız da rafine bir görünüm çıkıyor.Desenler vahşi bir etki yansıtırken aynı zamanda feminen bir çağrışım da yaratıyor.Eğer başarılı bir şekilde kombinleyebilirseniz size sükseli, gösterişli bir tavır kazandıracak.

Bu kombinlerin olmazsa olmazı şüphesiz bu iddialı parçalarıüzerinizdeki diğer parçalarla yarıştırmamaktır. Çünkü;desenler, zihinlerde ‘ne kadar sade ve asil renklerle bir araya getirildiğine göre değişen’ bir şıklık anlayışı yaratıyor. Bu nedenle desenleri tercih edecekseniz kombin için diğeriddialı figürleri, çarpıcı renk ve takıları bir kenara koymalısınız. İşte tam bu noktada renk olarak kabul edilmeyen ve kendini fazla hissettirmeyen siyahtan ve tonlarından kullanmanızı veya diğer pasif renkleri denemenizi öneririz.

Kış aylarında leopar desenli kabanlarınızı deri gömlek ve taytlarla kombinleyerek daha modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Veya zıttı olarak deri ceket altına leopar bir deri eteği veya içine yılan derisi desenli bir gömleği giyebilirsiniz.Aksesuarlarda kullanacağınız deri veya vahşi desenlerin karşıtınıüzerinize taşırsanız yine aynışıklığı yakalamanız mümkün olacak. Böylelikle natürel desenlerin göz yormadığına şahit olacaksınız.

Siz de bu kış tarzınıza kaliteli ve asil bir duruş katmak istiyorsanız desenlerin büyüsüne kapılabilirsiniz.